A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tuna Sërish Në Krahët E Cozman


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5
[09-01-2016]
Këngëtarja e njohur Tuna e cila nuk është aspak aktive për momentin në skenën muzikore ka publikuar së fundmi disa fotografi në rrjetet sociale të cilat kanë ngjallur kureshtjen.

U përfol se ishte ndarë nga i dashuri i saj Cozmanm, por që fotot që po qarkullojnë së fundmi në media vërtetojnë të kundërtën.

Këngëtarja në foto shihet në krahët e Cozman duke buzëqeshur shumë e lumtur. Mesa duket çifti po kalojnë ditët më të mira së bashku.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019