A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kush Ia Mbylli Gojën Tunës?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[16-01-2016]
Këngëtarja Tuna ka qenë mjaft e përfolur së fundmi, temë në media është bërë edhe ora e shtrejtë me vlerë prej 15.000 eurove që Tuna ia ka blerë të dashurit të saj, reperit Cozman.

Por edhe jeta e saj private është gati gjithmonë e fluksuar në media. Së fundmi në rrjetet e saj sociale ka qarkulluar një fotografi e saj ku shihet bashk me një miken e cila ia ka mbyllur gojën."jetën duhet jetuar me të vërteta dhe jo me gënjeshtra" - kanë shkaruar ato në mbishkrimin e fotos.
Por çfarë gënjeu Tuna?

 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019