A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ai Momenti Kur Tuna “Ngrit” Këmbët


Nuk ka akoma asnjë votë

[22-02-2016]
Këngëtarja Tuna ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një tjetër fotografi provokative.

Ajo është fotografuar pranë një pianoje ku ka hipur mbi të dhe ka ngirtur këmbët lart, gjithçka është bërë nën petkun e ngjyrave bardh e zi.

Aktualisht ajo nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, mirëpo pritet që brenda muajve të nxehtë të këtij viti të vijë me diçka të re.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019