A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Çfarë Bëri Tuna Në Adoleshencë Por Që U Pendua Më Pas


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[29-02-2016]
Këngëtarja Tuna Sejdiu ka qenë e ftuar sot në emisionin "6 ditë pa Ermalin" ku ka rrëfyer për karrierën dhe jetën e saj personale.

Mes shumë pyetjesh na ka habitur një përgjigjje e saj e cila tregonte për një tatuazh që ajo kishte realizuar në adoleshencë por që ishte penduar shumë.

Tatuazhi me kokën e maceve ishte fshirë më pas pasi kishte qenë vetëm një dëshirë e momentit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019