A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tuna Me Grim Fantastik


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
[30-03-2016]
Këngëtarja Tuna bën shumë kujdes me paraqitjen e saj nëpër klipe, evenimente, apo koncerte të ndryshme pasi dlja në skenë pa grim nuk është se i preferohet shumë Tunës.

Së fundmi ajo është në pregaditje të videoklipit të saj më të ri pas një pauze mjaft të gjatë që ka bërë që nga vera e vitit të kaluar.

Ajo ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet se si ka realizuar grimin në klipin e saj të fundit.

Mund të themi se Tuna dukej magjepsëse nga duart e grimeres Sellma.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019