Tuna

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Dy Tima” Nga Tuna

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[17-04-2016]
Altuna Sejdiu – Tuna ka lansuar këngën e saj të shumëpritur, “Dy tima”. Kënga, për të cilën ajo ka punuar afër një muaj në realizimin e videoklipit të saj është njëra prej këngëve më ndryshe nga ato që jemi mësuar ta shohim Tunën.Si gjithmonë, këngëtarja vjen shumë atraktive në klipin e ri dhe natyrisht janë të pranishme skena, në të cilat ajo vë në pah format e saja mahnitëse.Është pak a shumë stil i këngëtarë, e cila di të vjen me këngë të këtij stili pak më ndryshe se të tjerët. Muzika e kësaj kënge është punuar nga Kico Beatz dhe Cricket Music dhe ImagineFilms ka realizuar anën vizuale të këtij projekti muzikor.
 (TeksteShqip)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Dy Tima” Nga Tuna

  Tuna - Dy Tima [Teksti dhe Klipi]

Komente 0