Audio

Top 200

Tuna - 1000 Arsye  (Feat. T Dogg)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Teksti:

Avni Qahili

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"S'ka Më Diktaturë"
un rinovoj askend sdu ta kopjoj
si me ty me gjith tjeret un sundoj nuk iritoj e as nuk provokoj nese ti do tash do ta deshmoj

REF 2X

1000 arsye qe te jetoj nuk jam ne hije por dua dua t'kendoj ne ket betej nuk ka bonton po se shoki don ti a s'don

ba ba bashkoj kjo osht zon tjeterkujt jam netve tjera nuk me nderon dua qe bota kuptim te ket dua me teper realitet

REF 2X

1000 arsye qe te jetoj nuk jam ne hije por dua dua t'kendoj ne ket betej nuk ka bonton po se sdon shoki don ti a s'don

quna ama qat mikrofon dhe behuni gati se loja po fillon se une jom aj qe me stilin tim boten e rotulloj ne mikrofon sundoj shshsh se erdh baba i repit arijan jashari e sot repera bohen e per karier une jau kaloj vetem me tre hapa


Ky tekst u dërgua nga  blerina
Më Shumë Këngë Nga Tuna:

Më Shumë...