Më mbaj mend (për 1 muaj)

Upstreem & Kelly - Nuk E Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Upstreen:Kelly:
Dita ndalet,
Akrepa hapat e saj,
Puthja falet,
Jam i huaj nuk kam faj,
Nuk di te pres ,
Po nuk prite dhe ti,
Nuk di te vdes po nuk vdiqa nga ty...

Upstreen:Kelly:
Dita ndalet,
Akrepa hapat e saj,
Puthja falet,
Jam i huaj nuk kam faj,
Nuk di te pres,
Po nuk prite dhe ti,
Nuk di te vdes po nuk vdiqa nga ty...

Ref:
2x Pa ty me ty do vazhdoj rrugen qe kam nisur,
do te shfletoj pas faqes qe kam grisur...

Kelly:
Nuk di te fal edhe pse rënd gaboj,
nuk di te ndal ndonese nuk di ku te shkoj...

ref.
2x Pa ty me ty do vazhdoj rrugen qe kam nisur,
do te shfletoj pas faqes qe kam grisur...


Ky tekst u dërgua nga  sweety   10kusha


Akordet:

Intro :

G#m E F#
e|-------------------------------------------------------|
B|-----4-----4h5p4------5--------7-----------------------|
G|-------4----------------4--------6---------------------|
D|---6-----6----------6--------8-------------------------|
A|------------------7--------9---------------------------|
E|-4-----------------------------------------------------|X2G#m E F# G#m
Dita ndalet akrepat hapat e saj
E F# G#m
Puthja falet jam i huaj nuk kam faj
E F# G#m
Nuk di te pres po nuk prite dhe ti
E F# G#m
Nuk di te vdes po nuk vdiqa nga ty


G#m E F# G#m
Dita ndalet akrepat hapat e saj
E F# G#m
Puthja falet jam i huaj nuk kam faj
E F# G#m
Nuk di te pres po nuk prite dhe ti
E F# E F#
nuk di te vdes po nuk vdiqa nga ty


Ref.X2
G#m F# Ebm E
Pa ty me ty do vazhdoj rrugen qe kam nisur
G#m F# Ebm E
Do te shfletoj pas faqes qe kam grisur
G#m F# Ebm E
Pa ty me ty do vazhdoj rrugen qe kam nisur
G#m F# Ebm E F# G#m
Do te shfletoj pas faqes qe kam grisur


G#m E F# G#m
Nuk di te fal dhe pse rende gaboj
E F# G#m
Nuk di te ndal ndonese nuk di ku te shkoj
G#m E F# G#m
Nuk di te fal dhe pse rende gaboj
E F# E F#
Nuk di te ndal ndonese nuk di ku te shkoj


Ref.X2

G#m F# Ebm E
Pa ty me ty do vazhdoj rrugen qe kam nisur
G#m F# Ebm E
Do te shfletoj pas faqes qe kam grisur
G#m F# Ebm E
Pa ty me ty do vazhdoj rrugen qe kam nisur
G#m F# Ebm E F# G#m
Do te shfletoj pas faqes qe kam grisurKelly & Upstream
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5


Upstreem & Kelly - Nuk E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Di".
3. Video është e këngës "Nuk E Di", por nuk këndohet nga Upstreem & Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Upstream:


Komente 0