Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valbona Halili Bëhet Nënë Për Herë Të Parë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7
[29-03-2015]
Valbona Halili, artistja e madhe e këngës së Shqipërisë së mesme, në muajin dhjetor u gëzua me një djalë. Djali mban emrin Dean dhe si duket ka sjellur vetëm dritë te I ati Arturi dhe te vetë Valbona. Për ndryshe, Valbona ndër vite ka kënduar me korrektësi këngën e tabanit popullor, kryesisht tabanit të Shqipërisë së mesme.
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)

Dergoi: arsimdiber
Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet