TEKSTESHQIP

Valbona Spahiu
Hatri Yt
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hatri Yt" kënduar nga Valbona Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor u lansua tek shikuesit i punuar në prizmin vizual edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u përgatit nën drejtimin e Time Pictures. Ky videoklip u publikua më 21 Janar 2022. Për kompozimin dhe për arranzhimin u përkujdes Xheni Meçe, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Ejup Shabani.