TEKSTESHQIP

Valbona Spahiu
Je Ideal
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je Ideal" kënduar nga Valbona Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që ky projekt finalizohet tek publiku i punuar me anë të një videoklipi muzikor, të cilin e krijoi A Films. Videoklipi u publikua me datë 12 Mars 2023. Kënga vjen si kompozim nga Armend Mustafa, ndërsa teksti është sjellë tek publiku nga Valmir Delija.