Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentina Rama - Je Katil Qe Vret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Si do te shkruaj sonte
kur mesazhet si lexon
A do te jet ky fundi
i nje zemre qe te don

Sme therret,
si duket ske guxim
ta degjosh
veq nje herë zerin tim

ref
Ti veten nuk e njeeh
ashtu siq te njo une
se askush ne ket jetë
ska vuajtur me shum se un

Ti veten nuk e she
je nje katil qe vret
te tjeret si lendon
me mua e ke me leht

je nje katil qe vret...

Pse po me dridhen duart
derisa te shkruaj ty
pse po ik prej meje
e nuk flasim sy me sy

Je i keq
dhe ket gje shum mir e diiiiiiii
te harroj
si duket skam fuqi

Se meriton te digjem per ty
se ke shum mekate
si do ti fali te gjitha keto
brenda nje nate

ref
Ti vetem nuk e nje
ashtu siq te njo un
se askush ne ket jet
ska vuajtur me shum s e un

ti veten nuk e sheeee
je nje katil qe vret
te tjeret si lendon
me mua e ke me leht......


Ky tekst u dërgua nga  eronaa

Valentina Rama - Je Katil Qe Vret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Katil Qe Vret".
3. Video është e këngës "Je Katil Qe Vret", por nuk këndohet nga Valentina Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valentina Rama:


Komente 0