Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentina Rama - Shuj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

oh sa shum mua ti me fole,
fole fole askund nuk dole
e me rrena si nuk u lodhe
po une vet kam faj se te degjoja

ref:shuj tash shuj
krejt i pash,i n'degjova
shuj,tash shuj se me fjalt e tua une u lodha 2x

ti gjithmon mire e gjen menyren
para shoqeve me ma marr ftyren
por me ty me sdua t'luaj
tash une flas e ti vec shuaj

ref:shuj tash shuj
krejt i pash i n'degjova
shuj tash shuj se me fjalt e tua une u lodha 2x


Ky tekst u dërgua nga Anonim

Valentina Rama - Shuj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shuj".
3. Video është e këngës "Shuj", por nuk këndohet nga Valentina Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valentina Rama:


Komente 0