TEKSTESHQIP

Valentina Rama
A Po A Jo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Po A Jo" kënduar nga Valentina Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponues i muzikës dhe autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë Ilir Berani, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Marjan Filipovski (MAKI).