TEKSTESHQIP

Valmir Shala
Ajo Natë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo Natë" kënduar nga Valmir Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor është paraqitur para shikuesve i realizuar nga sfera vizuale me një videoklip, për të cilin është bashkëpunuar me Riza Production. Ky videoklip u publikua më 5 Mars 2015. Komponimi dhe teksti është shkruar nga Liridon Sylemjani, teksa këngën e orkestroi Drinor Zymberi.
Renditja:
Top 200