TEKSTESHQIP

Valmir & Naser Shala
N'Suharekë Nau Ka Bo Nami
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'Suharekë Nau Ka Bo Nami" kënduar nga Valmir & Naser Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për kompozimin dhe për fjalët e këngës është përkujdesur Rifat Berisha, teksa këngën e orkestroi Drinor Zymberi.