Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Azizi & Sanimete Krasniqi - Me Ty U Lendova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[Valoni:]
Me mbet pa ty,sikur pa sy
Ty te kam jet o moj dashni

[Sanimete:]
Keshtu me ke than djal ne fillim
E prune punen meu nda ne dy

[Valoni:]
Veq edhe niher te lus me mu kthy
100 her ma shum vleren do ta di

[Sanimete:]
Jo veq edhe niher lutu sa dush ti
Nuk dua met zez dashnin me ma kthy

[Valoni:]
Me ty u lendova ne ty u dashrova
Ti mos luj me kto ndjenja
kur ty te don zemra..

[Sanimete:]
E di se t'lendova
n'ty ndoshta un gabova
por gjithmon me zemer ty te dashurovaFeaturing: Sanimete Krasniqi
Publikimi: 06/06/2020
Orkestrimi: Valon Azizi


Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:


Komente 0


Valon Azizi & Sanimete Krasniqi - Me Ty U Lendova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty U Lendova".
3. Video është e këngës "Me Ty U Lendova", por nuk këndohet nga Valon Azizi & Sanimete Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.