Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Biba - S'te Kam Harru  (Feat. Rita Haziri)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Valon Biba

Komente

Asnjë Koment

02/07/2019

2019-07-02T19:05:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'te Kam Harru" kënduar nga Valon Biba.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valon Biba i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Eri Qerimi - S'te Kam Harru

Kam nje Vite une qe s`te shoh
Nje Surpriz du me ta bo
Princesha e Jotit ke me mbet
nga Ditet e mija merre ti Jete

Kam nje Vite une qe s`te shoh
Kje Surpriz du me ta bo
Princesha e Jotit ke me mbet
nga Ditet e mija merr ti Jete

Erika shume te du
Gjyshit Bujarit i ke mungu
Erika shume te du
Babi Joti s´te ka harru

Kam nje Vite une qe s´te shoh
Nje Surpriz du me ta bo
Princesha e Jotit ke me mbet
nga Ditet e mija merr ti Jete

Kam nje Vite une qe s´te shoh
Nje Surpriz du me ta bo
Princesha e Jotit ke me mbet
nga Ditet e mija merr ti Jete

Erika shume te du
Gjyshit Bujarit i ke mungu
Erika shum te du
Babi Joti s´te ka harru

Lali Eri knon sonte
Lali Eri knon sonte
Lali Eri knon sonte
Lali Eri knon sonte

Erika shume te du
Gjyshit Bujarit i ke mungu
Erika shume te du
Babi Joti s´te ka harru

B2N - S'te Kam Harru

E di se shum e kam tepru me fjal
Ndoshta s'ka renci, por me fal
Nga kjo situat duhet me dal
Me u kthy edhe 1 her normal

T'kam rrejt kur t'kam thon
Se s'ma nin mo..
Un e kam veshtir me ty me u nda
S'muj me nejt 1 dit pa t'pa
Se n'zemren teme vetem 1 kaa..

(Refreni)
S'tkam harru (2X)
Asnje dit s'tkam harru
Shum po duu.. (2X)
Me dit a'ta nin mo per mu..
(3X)

A e din sa shum m'ka marr malli
Mungesa jote m'dogji si zjarri
T'kam lendu zemer me m'fal ti
Se un fjalt i them nga inati

T'kam rrejt kur t'kam thon
Se s'ma nin moo..
Une e kam veshtir me ty, me u nda,,
S'muj me nejt 1 dit pa t'pa
Se n'zemren teme vetem 1 ka

(Refreni)
S'tkam harru (2X)
Asnje dit s'tkam harru
Shum po du.. (2X)
Me dit a'ta nin mo per mu..
(3X)

T'kam rrejt kur t'kam thon
Se s'ma nin mo..
Une e kam veshtir me ty me u nda
S'muj me nejt 1 dit pa t'pa
Se n'zemren teme vetem 1 ka...

S'tkam harru..uuu
Shum po duu..uuu
Me dit a'ta nin mo per muu... NaaNaNa
Më Shumë Këngë Nga Valon Biba:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet