Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Biba - Shpirti Im Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Veq ti ma ndreq mu ditën e naten shpirt
Un ti kam fal ty ndjenjat e zemren një dit
Ma e bukur se qdo ëndërr e bukur ti je
Shpirti im ti ti je

Jo Nuk ka kuptim
Kjo dashni pa ty
jo jo
Ska kuptim

Shpirtin po ma prek
E zemrën po ma djeg veq ti
Jet veq ti

Ti ndal
Me fal mu buzen ti ma fal

Ndal
Nga zemra me dalin
Kto fjal

Veq ti ma ndreq mu ditën e naten shpirt
Un ti kam fal ty ndjenjat e zemren një dit
Ma e bukur se qdo ëndërr e bukur ti je
Shpirti im ti ti je
Valon Biba
Publikimi: 10/11/2020
Muzika: Valon Biba
Teksti: Valon Biba
Orkestrimi: Drinche (Valdrin Abazi)
Mix Master: Valdrin & Doan
Directed: Egzon Gjuka
Drone: Kenan Lajqi & Labinot Shala
Video Produksioni: Vdsounds
Hair & Make Up: Beka & QeqaValon Biba - Shpirti Im Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Im Ti".
3. Video është e këngës "Shpirti Im Ti", por nuk këndohet nga Valon Biba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Biba:


Komente 0