Official Video

Top 200

Valza - Aman  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  68

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

24/01/2019

2019-01-24T19:00:06

Muzika & Produksioni:

Mixey

Teksti:

Endrit Mumajesi
My boy and your gyal (girl)
Mu dasht sen nuk na nal ye yeee,
Kuptohem pa fjale
Hajde, hajde tash merrem se po du un me dal

Mos u bo ti si krejt ni model
Dashnine maje ngat beybe jo mos e mshel
You are my bad boy...
Je suis ta belle
Ton kohen me ty po prap nuk um del

Dokna mir I got it from my momma
Une tu knu ti tu pi mariuana
Une dashni ti pare mbi banka, trendafila krejt ej edhe shampanja

A po vjen aman aman
syni per ty qan ejjj
a po vjen aman aman
se une tjeter skom

U yee zemren ti ku ma le
se zemren dikur ma dhe
ye tash mos e kthe
ti a mdon se un tdu pernime
2x

Thirrjen tone menxi po e pres
Ty tmenoj nga mbramja nmengjes
Me shoqnsi tash une po rri
Ku jee tii

Hajde se pa ty e kom shume ftoft
Leje inatin ti le kryt e fort
Sbon ti ma mu un pa ty sboj dot
E pys un veten e pys nonstop

A po vjen aman aman
Syni per ty qan yee
A po vjen aman aman
Se une tjeter skam yeee

U yee zemren ti ku ma le
se zemren dikur ma dhe
ye tash mos e kthe
ti a mdon se un tdu pernime

U yee zemren ti ku ma le
se zemren dikur ma dhe
ye tash mos e kthe
ti a mdon se un tdu pernime yee


Ky tekst u dërgua nga valzas fansKartolina (8)

U krijua nga valza 2019-03-20 08:24:04
Mos u bo ti
Si krejt ni model
Dashninë maje ngat bejbe
Jo mos e mshel
2019-03-03 15:39:37
Tash mos e kthe
Ti a m'don
Se un t'du përnime
2019-02-09 15:52:28
A po vjen aman, aman?
Syni për ty qan
A po vjen aman, aman?
Se unë tjetër s'kom
U krijua nga Urata 2019-01-27 23:43:43
Unë tu knu, ti tu pi Mariuana
Unë dashni, ti pare mbi banka
Trendafila krejt
ej edhe shampanja
2019-01-27 23:43:01
Dokna mirë
I got it
from my momma
2019-01-26 11:04:07
You are my bad boy
Je suis ta belle
Ton kohën me ty
Po prap nuk um del
U krijua nga Megi 2019-01-26 10:59:58
Zemrën ti ku ma le?
Se zemrën dikur ma dhe
2019-01-25 17:43:38
Leje inatin ti
Le kryt e fortë
S'bon ti ma mu
Unë pa ty s'boj dot
E pys unë veten
E pys non stop

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Valza Zhegrova: