Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Lumani - Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

"Mall" është një këngë e re nga Venera Lumani.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 41 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
41

DËRGO TEKSTIN
Venera Lumani
Publikimi: 25/11/2022
Muzika: Lind Islami
Teksti: Rona Nishliu & Venera Lumani
Produksioni: Gjergj Kaçinari
Concept And Direction: Ajola Xoxa
Video Production: Kavag Studios
D.O.P.: Spiro Nino
Piano: Gjergj Kacinari
As Director: Evi Gioni
Editing: Rezart Nita
Hair And Mua: Linda Guri, New Look Tina
Styling: Kavag Studios, Enada At' NikollaVenera Lumani - Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall".
3. Video është e këngës "Mall", por nuk këndohet nga Venera Lumani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Venera Lumani:


Komente 0