TEKSTESHQIP

Venera Lumani
Mos Më Numëro
Lyrics

I
Koha shteroj syte e mi skan lot
Mungesen tende cdo dite po e ndjej si helm
Kedo ke zgjedhur ti e di eshte si ti
Nuk mund te kesh me shume nga ajo qe meriton
Refreni
Mos me numero ti jo asnjehere
vetem se te humba ty nuk e kam te lehte
Se tjeter nuk doja ,nuk dua te kem
mos me numero ti per hir te kesaj qe ndjej
II
Si nuk te thote me ty asgje ky trup
Dhe kur i mungon prap gabon te dashuron
Kedo ke zgjedhur ti e di eshte si ti
Nuk mund te kesh me shume nga ajo qe meriton
Refreni
Mos me numero ti jo asnjeher
vetem se te humba ty nuk e kam te lehte
Se tjeter nuk doja ,nuk dua te kem
mos me numero ti per hir te kesaj qe ndjej
III
Sme vjen keq pse doja te dua
Sme vjen keq pse ste kam
Me vjen keq per kohen qe humba dhe per ndjenjen qe e kam
Nuk ja vlen, me ty nuk ja vlen
Se tjeter nuk doja,nuk dua te kem
Mos e numero ti zemren si trofe...

DËRGOI: