TEKSTESHQIP

Venera Lumani & Lind Islami
Siento Amor
Lyrics

Ja ku erdh' serish nje tjeter dite
Ti je aty ku du' une n'kraht' e mi
A muj me ta tregu nje te vertete
Se dhe grindjet me ty mu' m'japin jete

Sa shume fjale ne kemi thene
Sa premtime kemi dhene
Kush dashuroi dhe si tha...
Sa fjale pa fund ekzistojne
As ato s'mund ta tregojne
Forcen qe dashuria ka

Ref. x4:
Siento amor, siento amor
Veç per ty zemer
Siento amor, siento amor

Ja ku erdh' serish nje tjeter dite
Ti je aty ku du' une n'kraht' e mi
A muj me ta tregu nje te vertete
Se dhe grindjet me ty mu' m'japin jete

Sa shume fjale ne kemi thene
Sa premtime kemi dhene
Kush dashuroi dhe si tha...
Sa fjale pa fund ekzistojne
As ato s'mund ta tregojne
Forcen qe dashuria ka

Ref. x4:
Siento amor, siento amor
Veç per ty zemer
Siento amor, siento amor
INFO
Materiali muzikor vjen para publikut i kompletuar edhe me videoklip, i cili u publikua me datë 6 Korrik 2016. Muzika dhe orkestrimi është marrë përsipër nga Ervin Gonxhi, teksa autore e tekstit është Vojsava Alia.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200