Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Luma - Nje Nate Per Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

1.
Kur rreth teje une vallezoj
Melodine qe e krijoj
Me ben qe te dua
Ne nje nate per mua

2.
Kete ndjenje e ke dhe ti
Sonte le t'mos kete kufi
As per mua as per ty

3.
Eja ketu e me shiko
Afer me rri, mos u largo
Deri n'mengjes nuk ka pushim
Kjo nate eshte vec per qejfin tim

4.
REf.
Me merr me vete ti
Ndjej ritmin bashke me mua
Ky zjarr na ndez te dy
Kete nate e dua
Harro te gjitha tani
Mbremja sa ka filluar
Deri ne agim
Nuk ka pushimNuk kemi video për këtë këngë.
Vesa Luma - Nje Nate Per Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Nate Per Mua".
3. Video është e këngës "Nje Nate Per Mua", por nuk këndohet nga Vesa Luma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vesa Luma:


Komente 0