A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Vesa Luma - T'kan Fol Keq Per Mu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  55

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/03/2015

2015-03-13T19:23:07

Muzika:

Big Basta

Teksti:

Vesa Luma

Orkestrimi:

Shpëtim Saraçi

Video Produksioni:

Fab3 Productions

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015


Ma ke lan ni fjal kurr skom me harru
diten ta kam fal naten lema mu
aa thuuuu, shoqnija jote tka pengu?
tkan fol keq per mu
neser ki me ardh prap ki me mu lut
zemer di me fal po sdi me harru
aa thuuu, shoqnija jote tka pengu?
tkan fol keq per mu

Ah medet zemer Ah medet(2x)
kush tka rrejt zemer kush tka rrejt
tkan fol keq per mu

Ah medet zemer Ah medet(2x)
kush tka rrejt zemer kush tka rrejt
tkan fol keq per mu

Ah Ah Ah Ah kush? kush?
Ah

Ma ki lan ni fjal kurr skom me harru
diten ta kam fal naten lema mu
a thuuuu, shoqnija jote tka pengu?
tkan fol keq per mu
neser ki me ardh prap ki me mu lut
zemer di me fal po sdi me harru
a thuuu, shoqnija jote tka pengu?
tkan fol keq per mu

Ah medet zemer Ah medet(2x)
kush tka rrejt zemer kush tka rrejt
tkan fol keq per mu

Ah medet zemer Ah medet(2x)
kush tka rrejt zemer kush tka rrejt
tkan fol keq per mu

Ah Ah Ah Ah kush? kush?
Ah


Ky tekst u dërgua nga Luraa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019