TEKSTESHQIP

Vida Kunora, Arben Gjeloshi & Anjeza Ndoj
Kolazh Popullor (2017)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Popullor (2017)" kënduar nga Vida Kunora, Arben Gjeloshi & Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.