Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Vig Popa Bëhet Baba


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[14-04-2015]
Reperi i njohur kosovar Vig Popa e kishte gruan shtatzënë dhe lajmi i mirë është se dashuria e jetes së tij, Ena, ka lindur një djalë të shëndetshëm.

Ardhja në jetë e të birit, e ka gëzuar jashtë mase reperin kosovar, i cili ka deklaruar se është njeriu më i lumtur në botë

I vogli është pagëzuar me emrin Dominik.

Të rritet me shëndet!
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet