Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Vilson Zani - Jam E Vogel Prit Dhe Ca  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/08/2014

2014-08-04T16:25:33


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam E Vogel Prit Dhe Ca" kënduar nga Vilson Zani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vilson Zani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vilson Zani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet