Violeta Kukaj Retkoceri

Ku U Tret Violeta Kukaj Retkoceri?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[10-12-2015]
Këngëtarja Violeta Kukaj Retkoceri dikur ishte shumë aktive me projektet e saj muzikore, madje cilësohet si një yll i muzikës popullore, por së fundmi ajo nuk është parë me ndonjë këngë të re.

Po përflitet se këngëtarja është mbuluar dhe i është përkushtuar fesë.Ndërkohë ajo edhe më herët ka treguar se është një myslimane e devotshme.

Violeta ka poashtu edhe dia këngë të kënduara ilahi, të cilat e kanë sjell Violetën më ndryshe nga herët e tjera, siç prodhonte hitet e dikurshme si: "Ditën e Dielë", "Sytë janë dritarja e shpirtit" etj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Ku U Tret Violeta Kukaj Retkoceri?


Komente 2