Më mbaj mend (për 1 muaj)


Violeta Kukaj Retkoceri - Diten E Diele

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diten E Diele".
3. Video është e këngës "Diten E Diele", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Violeta Kukaj Retkoceri - Diten E Diele  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Video Produksioni:

Labia

Këngë e albumit:

"Diten E Diel"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Pjesëmarrëse në

Polifest 2008

Komente

Asnjë Koment

12/06/2008

2008-06-11T23:00:00+00:00Sokakut me gur si dikur une te prita
e ti zemer gur su ktheve kurre
u merzita..
Sokakut me gur dasmoret tu
Sot kalojne.. nuk kam besu kurre
Se syte e tu do t'me harrojne..

Ref..:
Amanet o Amanet une po e la
Kur te shkoj une nga kjo jete
Per mue mos me kjaa
Amanet o Amanet po i mbylli
Syt pse une shkoj nga kjo jete
Eshte veq faji yt, eshte veq
Faji yt...

Sot eshte dite e diel
Dasmoret tu prane shpise
kalojne..Dita qe ka qel
nuk eshte per mu..tjeret
le ta gzojn..

Sot eshte dite e diel
Dasmoret tu te une nuk
ndalen ..unaze e Fustan
Qe i kam provu tjetres
I fale..

Ref..:
Amanet o Amanet une po e la
Kur te shkoj une nga kjo jete
Per mue mos me kjaa
Amanet o Amanet po i mbylli
Syt pse une shkoj nga kjo jete
Eshte veq faji yt, eshte veq
Faji yt...

Dhe mos me zgjoni ju nga
gjumi..lermeni te qete
Askujt deren nuk ja qel..
Ne vetmi po e pres fundin
Syte dua me i mshel ne
Diten E diel...

Amanet o Amanet une po e la
Kur te shkoj une nga kjo jete
Per mue mos me kjaa
Amanet o Amanet po i mbylli
Syte pse une shkoj nga kjo jete
Eshte veq faji yt, eshte veq
Faji yt...


Ky tekst u dërgua nga  gressa
Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet