Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visar Peja - E Din Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Natën vonë kur unë shqetësohem
pres ëndrren e parê
gjysëm i vdekur
njê shpirt unë jam
simbol i një femër qê të êndêrrova
je vajza qê të dashrova
si zjarrē rrugês dashuria
shpejt u gjua s'besova
Mallkoj vitet qê tê takova
sa aq shumë u dashurova
pyes vetën pse të pashê robi im
i vrashdë,
gjitha gëzimet i shkatêrrove, dashurinë e harrove
harrove tê gjitha
shpirtin e lêndove
Natën vonë kur unë shqetêsohem
dhe pres êndrren e parê, gjysëm i vdekur një shpirt unë jam,
Një ndjenjê e fortë
se ç'mê kaploj
ta fala përgjithmonê
zemra fortê më rrah mendja
jo nuk mund të mba
Mallkoj vitet që të tê takova,
sa shum u dashurova,
pyes vetën pse të pashë
robi im i vrashdë,
gjitha gëzimet i shkatrrove
dashurin e harrove,
harrove tê gjitha
shpirtin e lëndove!

E din ti, E din ti,
se në zemêr jam me plot hidhërim
Lot nê sy, të mbaj kujtin
të pres të më kthehesh amshim...


Ky tekst u dërgua nga AdriatikuVisar Peja
Publikimi: 02/06/2004
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Video Produksioni: Pixels Production
Mysafire: Gezim Avdiu me Bashkeshorten Redona Shala-Avdiu qe ishin Pjese e Videoklipit


Visar Peja - E Din Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Din Ti".
3. Video është e këngës "E Din Ti", por nuk këndohet nga Visar Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Visar Peja:


Komente 5