Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buçaj, Ganimete Asllani & Ganimete Jashanica - Herët Paska Çelun Gjethi I Thanës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ganimete Jashanica...
Heret paska çelun gjethi i thanes o
U ndave prej meje bije e nanes o x2

Sebashku...
Oj bije oj bije bije e nanes o
Ani qysh e le moj nanen vetem o x2

Vjollca Buçaj...
Heret paska çelun gjethi dardhes o
U ndave prej meje bije e babes o x2

Sebashku...
Oj bije oj bije bije e babes o
Ani qysh e le moj baben vetem o x2

Ganimete Asllani...
Heret paska çelun gjethi i molles o
A shpejt u ndave ti prej motres o x2

Sebashku...
Oj bije oj bije bije e babes o
Ani qysh e le moj baben vetem o x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Buçaj, Ganimete Asllani & Ganimete Jashanica - Herët Paska Çelun Gjethi I Thanës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Herët Paska Çelun Gjethi I Thanës".
3. Video është e këngës "Herët Paska Çelun Gjethi I Thanës", por nuk këndohet nga Vjollca Buçaj, Ganimete Asllani & Ganimete Jashanica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:


Komente 0