TEKSTESHQIP

Vjollca Buqaj & Violeta Kajtazi
Potpuri (Gëzuar 2023)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Gëzuar 2023)" kënduar nga Vjollca Buqaj & Violeta Kajtazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Vedat Lushtaku.