Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Vjollca Haxhiu - Me Fal Se Nuk Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Teksti:

Adelina Ismaili

Muzika & Orkestrimi:

MAKI

Këngë e albumit:

"Mos Harro"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Fal Se Nuk Te Dua" kënduar nga Vjollca Haxhiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Haxhiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet