TEKSTESHQIP

Vjollca Haxhiu
Overdoze
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Overdoze" kënduar nga Vjollca Haxhiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponues i muzikës dhe autor i tekstit rezulton të jetë Granit Gashi, teksa këngën e orkestruan bashkarisht Nexhat Mujovi (Wirusi) & Granit Gashi.