A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vjollca Luka - Nuk Jam Pishman


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/01/2018

2018-01-05T12:32:51

Music & Arrangement:

Adis Ismaili

Lyrics:

Avni Qahili


Je ti
Qe te fala dashurine
Pa e ditur as se si
Qe do m'falesh lot ne sy

Sa shume per ty
jam merzit moj zemer
Paske pas ti tjeter femer

[REF.:]
Jo, nuk jam pishman
Per dashnin qe ta kam dhan
Keq me vjen ne rinine e humbur
Ti jeton si eshte me mir
Me ke lan me zemer t'ngrire
Ti je shkaktar qe nuk jam e lumtur

Ti,
A ke zemer a ke sy?
A ke ndjenja si njeri?
A ke shpirt thuaj ta di?

Sa shume per ty
jam merzit moj zemer
Paske pas ti tjeter femer

[REF.:]
Jo, nuk jam pishman
Per dashnin qe ta kam dhan
Keq me vjen ne rinine e humbur
Ti jeton si eshte me mir
Me ke lan me zemer t'ngrire
Ti je shkaktar qe nuk jam e lumtur

Sa shume per ty
jam merzit moj zemer
Paske pas ti tjeter femer

[REF.:]
Jo, nuk jam pishman
Per dashnin qe ta kam dhan
Keq me vjen ne rinine e humbur
Ti jeton si eshte me mir
Me ke lan me zemer t'ngrire
Ti je shkaktar qe nuk jam e lumtur


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018