TEKSTESHQIP

Vjosa Emini & Turabi
Madam
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Madam" kënduar nga Vjosa Emini & Turabi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor u prezantua në ekranet tona i përpunuar me vlera artistike edhe me videoklip, produksionin e të cilit e punoi Time Pictures. Videoklipi u publikua më 16 Qershor 2023. Muzikën dhe tekstin e përgatiti Fadil Topalli, teksa autor i orkestrimit është Besnik Zikolli.