A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Vjosa Selmani - Minuku Dhe Elefanti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/07/2012

2012-07-08T19:48:02

Minuku i vogel s'dinte qka me ba
Me nje elefant kishte ra n'bela
Se elefanti friken ia ka
Filma t'vizatuar Minuku kishte pa.

Ik leshoma rrugen
E sheh qe ma ke zan
Se ti ngrehi vesht e gjate
Pom dole n'mejdan.

E ik leshoma rrugen
E sheh qe ma ke zan
Se ti ngrehi vesht e gjate
Pom dole n'mejdaaaan.

Ref 2x

Ngjitja,shtrengoje
Gjuje,rrotulloje
Majtas edhe djathtas
Karate qelloje,
Ngjitja per hunde
Ngjitja per fyti
Minuku elefantin gati qe e mbyti.


Ky tekst u dërgua nga ArmondaaaaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018