Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia & Bledar Hoxhaj - Fjalet E Nenes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Dy fjal zemre do ti them
dhe per ty nene qe lind njeri
Se me je ti è para moj
Dhe keshtu do t'jet gjithnji(x3)

Biro o bir i nenes o biro
Asgje nga kjo jet nuk dua
Nuk me vlen as pasuria moj
sa me vlejn
Fjalet e tua(x2)

Kurr nuk kam per ta harruar moj
Si dikur me pate then
Eshte dhurat te jesh baba
Por hynore te jesh nene(x2)


Ti je fryma ime bir
PA ty djelli nuk lind
Do ti besosh fjalt e nenes
kur dhe ti te behesh prind(x2)


Dashuri è dashurise
nene kries e perendise
Ne cdo bres per jete e mote
Kjo do jete nene kenga jote
Kjo do jete nene kenga jote


Ky tekst u dërgua nga Denisa BanushiVojsava Alia & Bledar Hoxhaj
Publikimi: 21/06/2017
Muzika: Vani Rushiti
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti


Vojsava Alia & Bledar Hoxhaj - Fjalet E Nenes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalet E Nenes".
3. Video është e këngës "Fjalet E Nenes", por nuk këndohet nga Vojsava Alia & Bledar Hoxhaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0