Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - Xhane Moj Vito Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

E ç’më bëre në gjumë
Xhane dhe xhane, moj vito
Vito ç’më bëre në gjumë
Xhane dhe xhane, moj vito
Xhane xhane moj vito

Thashë se vije tek unë
Xhane dhe xhane, moj vito
Thashë se vije tek unë
Xhane dhe xhane moj vito
Xhane xhane moj vito

E ti vije ku kishe punë
Xhane dhe xhane, moj vito
Ti vije ku kishe punë
Xhane dhe xhane, moj vito
Xhane xhane moj vito

E mu dukë sikur re në lumë
Xhane dhe xhane, moj vito
Mu dukë sikur re në lumë
Xhane dhe xhane, moj vito
Xhane xhane moj vito

E mbasë te era she dhe unë
Xhane dhe xhane, moj cito
Mbasë te era she dhe unë
Xhane dhe xhane, moj vito
Xhane xhane moj vito

E rashë moj se të doja shumë
Xhane dhe xhane, moj vito
Rashë moj se të doja shumë
Xhane dhe xhane, moj vito
Xhane xhane moj vito

E më deshe vito më deshe
Xhane dhe xhane, moj vito
Më deshe vito më deshe
Xhane dhe xhane, moj vito
Xhane xhane moj vito

Se të vija me peshqeshe
Xhane dhe xhane, moj vito
Se të vija me peshqeshe
Xhane dhe xhane, moj vito
Xhane xhane moj vito


Ky tekst u dërgua nga JulietteVojsava Alia
Publikimi: 14/05/2021
Orkestrimi: Vani Rushiti
Klarinete: Maldin Avduli
Kitare: Xhuljo Imeri
Audio: Eran ProductionVojsava Alia - Xhane Moj Vito
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhane Moj Vito".
3. Video është e këngës "Xhane Moj Vito", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0