Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - Gërsheti 7 Pëllëmbë (Kolazh) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Stolisu, stolisu, e pa dil ne leme
Moj bejka moj bejka me cokane frenge

Ne maje te malit nje pale shtepi
Aman bejke xhani vdeksha une per ty
Epo aman bejke xhani vdeksha une per ty
Stolisu stolisu e pa dil ne leme
Moj bejka moj bejka me cokane frenge
Gershetin moj 7 pellembe mberthyer me krept te argjende
Gersheti moj 7 pellembe ta leshosh e shkel me kembe

Mbiu barbarozi te zuri penxheren
Març nga ditet e mia
Syte pse mi fshen
Epo març nga ditet e mia
Syte moj pse mi fshen

Stolisu stolisu e pa dil ne leme
Moj bejka moj bejka me cokane frenge
Gershetin moj 7 pellembe mberthyer me krejt
ergjende
Gershetin moj 7 pellembe ta leshosh e shkel me kembe

Ne qoshe te portes te mbiu qershia
Ne deget e saja nje zog vija vija
Ne qoshe te portes te mbiu qershia
Ne deget e saja nje zog vija vija
Ne deget e saja nje zog vija vija

Qan hallet e tua dhe dertet e mia
Lesherat e tua sa s'ti nxe shamia
Qan hallet e tua moj dhe dertet e mia
Lesherat e tua sa s'ti nxe shamia
Kto leshrat e tua sa s'ti nxe shamia

Kto leshrat e tua dy here alla frenga
Duket qe je bije e rritur tek nena
Kto leshrat e tua moj dy here alla frenga
Duket qe je bije e rritur tek nena
Duket qe je bije e rritur tek nena


Ky tekst u dërgua nga Elena ÇulaniVojsava Alia
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/11/2023
Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Video Produksioni: MAX Production
Zerat Shoqërues: Fisnik Sulaj & Vendim Kapaj
Klarinetë: Maldin Avduli
Violinë: Eraldo Feto
Bass: Viktor Rushiti
Llahutë: Amadeo Laze
Styling: Anisa Collection
M.U.A: Mirgeta
Grupi Valleve: Pe GroupVojsava Alia - Gërsheti 7 Pëllëmbë (Kolazh)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gërsheti 7 Pëllëmbë (Kolazh)".
3. Video është e këngës "Gërsheti 7 Pëllëmbë (Kolazh)", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0