Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheta - Hej Hej Oj Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
O m'raft pika
Sa shum te prita
Gjithmon vonohesh
Pse po lastohesh?

REF. 2x:
Hej, hej, oj dashni
E kam nji vend pa te cu po
Shkojna ne Shqipri
Me te bukuren Audi.

2x
Shkojm kur te dush zemer
thuj le nai emer
diten e naten
Vec m'prek me hater.

REF. 2x:
Hej, hej, oj dashni
E kam nji vend pa te cu po
Shkojna ne Shqipri
Me te bukuren Audi.

REF. 2x:
Hej, hej, oj dashni
E kam nji vend pa te cu po
Shkojna ne Shqipri
Me te bukuren Audi.


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaXheta
Publikimi: 14/05/2021
Muzika: Besim Bunjaku
Teksti: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: MProduction
Solo: Faruki


Xheta - Hej Hej Oj Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hej Hej Oj Dashni".
3. Video është e këngës "Hej Hej Oj Dashni", por nuk këndohet nga Xheta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheta:


Komente 0