TEKSTESHQIP

Xheta
Udha E Mbar Moj Bijë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Udha E Mbar Moj Bijë" kënduar nga Xheta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor prezantohet tek fansat i punuar artistikisht edhe me videoklip, video produksioni i të cilit është krijuar nga MProduction. Videoklipi u publikua më 4 Shkurt 2022. Autor i vijës melodike dhe orkestrues i këngës është Ardian Kastrati, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Abaz Selmani.