TEKSTESHQIP

Xheta
Zemra Jeme
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra Jeme" kënduar nga Xheta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Videoteka e hiteve zgjerohet, sepse produkti muzikor bëhet i disponueshëm i kompletuar nga sfera vizuale edhe me videoklip muzikor, video produksionin e të cilit e krijoi MProduction. Ky videoklip u publikua me datë 6 Maj 2022. Autor i tekstit është Jetmir Salihu, ndërsa për produksionin është përkujdesur Floriant Salihu (Flow).