Më mbaj mend (për 1 muaj)

Wendi Mancaku & Etmond Mancaku - Nje Perralle Pa Mbret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  82

Cdo nate te tregoj
nje perralle te re
Por kjo nuk i ngjan
asnje historie me mbret

Sa shume "pse" une kam
a ke njohur ti
Apo ke pare
Mbreter edhe mbretereshe

Syte e nenes time
dhe floket e argjendte
ledhatimet e saj
Shikimi i tim eti
Dhe fjalet qe peshojne
Si nje mbret pa kurore

Ref
Cdo njeri mbetet per ta nje femije
dhe i varfer dhe i pasur njesoj
Mbretereshe - nena ime ajo
Dhe nje mbret ekziston
dhe nje mbret ka per mua ne bote

Te me falnin
te gjithe mbreterite
Une do ju zgjidhja ju gjithmone
Cdo femije
qe nje dite do te jete prind
e kupton

Ajo mbretereshe
Ti mbret je per mua gjithmoneNuk kemi video për këtë këngë.
Wendi Mancaku & Etmond Mancaku - Nje Perralle Pa Mbret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Perralle Pa Mbret".
3. Video është e këngës "Nje Perralle Pa Mbret", por nuk këndohet nga Wendi Mancaku & Etmond Mancaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Wendi Mancaku:


Komente 0