West Side Family

Landi Shijon Verën Single

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-08-2013]
Njëri nga pjesëtarët e grupit “West Side Family”, i cili siç është deklaruar prej vetë atyre nuk do të vazhdojë më, Landi, ka bërë jo pak lajme edhe jashtë fushës së këngës. Pas divorcit të bujshëm me bashkëshorten, erdhën lajme që ai tashmë e ka rigjetur dashurinë te një vajë tjetër, por informacionet e fundit tregojnë se Landi është ndarë edhe nga kjo vajzë dhe po shijon ditët e nxehta në pishina i vetëm.
 (Panorama Plus)

Landi Shijon Verën Single


Komente 0