West Side Family

Landi I "West Side Family” Bën Tatuazhin E Dr. Florit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-12-2014]
Topi i basketbollit me numrin 23 që mbante idhulli i tij Michael Jordan, ishte tatuazhi i bërë nga i ndjeri Dr Flori në krahun e tij.

Një prej miqve të tij më të mirë, Landi Hysi, ka vendosur t’i kushtojë një tatuazh në trupin e tij dhe është i njëjti që kishte Dr. Flori. Landi i dedikoi atij edhe çmimin e fituar tek "Kënga Magjike". Ai ka deklaruar që një prej pengjeve që i ka mbetur është edhe premtimi që i kishte bër mikut të tij për të ndjekur nga afër një ndeshje të NBA, në udhëtimin e radhës në Amerikë.
 (Indeksonline)

Landi I “West Side Family” Bën Tatuazhin E Dr. Florit


Komente 1