Më mbaj mend (për 1 muaj)


West Side Family - As E Vogel As E Madhe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As E Vogel As E Madhe".
3. Video është e këngës "As E Vogel As E Madhe", por nuk këndohet nga West Side Family.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

West Side Family - As E Vogel As E Madhe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Hitet Shqiptare 2003 Vol. 1"

Këngë e albumit:

"Hitet Shqip 1"

Këngë e albumit:

"Maratona E Këngës Popullore Qytetare, Vol. 1"

Këngë e albumit:

"Jeta Shkon"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00As E Vogël As E Madhe Songtext:
As E Vogël Moj, As E Madhe
Qënke çupë Moj Namuzqare
Opo Sa Të Desha Dhe Të Dua, E Mira.

Kur Më Shkoje Në Sokak, E Vogla
Zemrën Ma Bëje Merak, E Bukura

Sa Të Desha Dhe Të Dua Moj E Mirë, E Bukura
Të Kërkova Dhe S'u Lodha, Jo S'u Lodha, E Vogla

As E Vogël, As E Madhe Vetëm Ty Unë Të Kerkoj
Mëndjen Se çma Hoqe Fare, Lozonjarja Ime Moj

Oh Sa Të Desha Moj, Dhe Të Dua, E Mira
Oh Sa Të Desha Moj, Dhe Të Dua, E Mira

As E Vogël, As E Madhe Fiks Fare
As Korçare, As Kolonjare
Ta Zgjidhje Përmetare, Më Mirë Hic Fare
Po Shoh Njëherë Nga Tirona
Po Prap Asgjë S'bona
Po Shoh Njëherë Nga Vlora
'Vëlla Rri Rehat, Mos Më Nga
Vlora Jonë Ska Gjysëm Goca, Gjysëm Gra'
Të Kërkoj Nga Shkodra Po Prap Nuk E Gjeta
Ku është Ajo E Mira, Ku është Ajo E Shkreta
E Kërkova Sa U Lodha, Po Prap Nuk E Gjeta.


Ky tekst u dërgua nga Sajmiri
Më Shumë Këngë Nga West Side Family:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet