A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

West Side Family - E Imja


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/09/2018

2018-09-17T17:00:11

Music:

Alban Kondi

Music & Arrangement:

Elgit Doda

Video Production:

Chill Pro


Miri (Xhiku Vogël)

Say what
Hey mama, bou gati
Mos me thuaj jo se s'i dihet fatit
Bou mama, bou gati
Sot jam veshur mire po vi me Bugatti
Ndal tani, t'i fikim dritat
Ndezim natën nesër s'ka tani
Ti po dridhesh për mu
Me ngadalë tani ë me ngadal tani
Vetëm unë e ti
Mos bej sikur s’do ti... ëëë...
Le t'i themi gjojnat, slow slow
Mos ti lem’ për nesër, mbase s’do s’do s’do
Le ta mbyllim natën with this, this flow
S’ke si thua jo, s’ke si thua jo jo jo...

Refreni

Landi

Ti je e imja, e imja imja
ndryshe s’mund të jet’
Je e imja, e imja imja
Asnjë s’mund të t'ket’

Gabon gabon gabon gabon gabon-ga
Kur mendjen e ndryshon
Gabon gabon gabon gabon gabon-ga
E imja përgjithmonë

Landi

S'di a të kam lon a m'le ti mu
Tani që u pamë u bo deja vu
Koha ka kalu ti s’ke ndryshu
Tani që po t'shoh du du me t'pas ktu
Se zemrën time ta kam dhon ty ta kam lon
E prap ti nuk ndryshon
Ti vazhdon vazhdon gabon, e mohon
Dashninë që ta kam dhon
S'di pse mlodh me rrena rrena rrena
E prap ja ku jena jena jena
Mos t'rrej ty mendja mendja mendja
Se tka me dhemb ty zemra zemra zemra
E ti vazhdon me rrena rrena rrena
E prap ja ku jena jena jena
Mos t'rrej ty menja menja menja
Se ka me t'dhemb ka me t'dhemb ty zemra

Refreni 2X

Ti je e imja, e imja imja
ndryshe s’mund të jet’
Je e imja, e imja imja
Asnjë s’mund të t'ket’

Gabon gabon gabon gabon gabon-ga
Kur mendjen e ndryshon
Gabon gabon gabon gabon gabon-ga
E imja përgjithmonë

Ti je e imja, e imja imja
Je e imja, e imja imja

Miri (Xhiku Vogël)

Hey mama, e bohu gati
E ta provojm ne sot, s'i dihet fatit
Hey mama, e bohugati
E ta provojm ne sot, s'i dihet fatit
Hey yo mama, e bohu gati
E ta provojm ne sot, s'i dihet fatit
Hey yo mama, e bohu gati
E ta provojm ne sot, s'i dihet fatit
Yeah...


Lyrics submited by Migae-Cards (1)

2018-09-21 18:22:10
S'di a të kam lon
A m'le ti mu
Tani që u pamë
U bo Deja Vu

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019