Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xeni & Korab Jetishi - Si Babë E Bir

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Babë E Bir".
3. Video është e këngës "Si Babë E Bir", por nuk këndohet nga Xeni & Korab Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xeni & Korab Jetishi - Si Babë E Bir  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh"

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh '08"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Korab Jetishi

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00korabi;
hyri dashuria hyri si pa dashje zemren mori peng e me lidhi nyje nyje a gjithmone keshtu do te dhemb

xeni;

si kripa mbi plag mund te jete per secila fjale kur ste shkon o more djale
mund te qai secili vaj

korabi;

pse ne kete jete po rrime me emrin pagjumesi kusherinja e vetme dashuri

xeni;

pse ne kete jete po rrime bashke si babe e bire dashuria me merzine

korabi;
pse ne kete jete po rrime si thika me trradhetine sikur varferia me pasurine
prane si keq e mir bashke i babe e bir dashuria me merzine

korabi ;

ulur ne tavoline sikur burrat mbahemi gati nuk shikohemi asjnjehere smi numerove numrat e betejave

xeni;

te fal padroj se per jete te dashuroj
shkemb sjane fjalet qe me shekuj valevizur qendrojene

korabi;
pse ne kete jete po rrime me emrin pagjumesi kusherinja e vetme dashuri

xeni;

pse ne kete jete po rrime bashke si babe e bire dashuria me merzine

korabi xeni;

pse ne kete jete po rrime si thika me trradhetine sikur varferia me pasurine prane si keq e mire bashke si babe e bir si dashuria me merzine


Ky tekst u dërgua nga Yllka
Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet